Šventės

Šventės – tai įsimintiniausios jūsų akimirkos, kuri visų atmintyje išlieka ilgai.

„Vila Ūla“ – tai vieta, norintiems pabūti gamtoje, ežero ir miškų apsuptyje, neatsisakant aukščiausios klasės patogumų ir komforto. Mūsų vila puikiai tiks net patiems reikliausiems klientams, ieškantiems, kur švęsti ne tik gimtadienius, bendradarbių susitikimus, bet ir vestuves, vaikų krikštynas bei kitas šventes. Net patys sudėtingiausi sprendimai ir idėjos – mums ne kliūtis. Su malonumu jas įgyvendinsime ir išpildysime Jūsų lūkesčius.

Mes ne tik paruošime patalpas ir lauko erdves Jūsų atvykimui – mes taip pat galime atsižvelgdami į Jūsų poreikius įgyvendinti išskirtines Jūsų idėjas. Jus ir Jūsų svečius visada pasitinkame ir išlydime su šypsena ir džiaugiamės, kada sugrįžtate.

Pasiūlymai, kad šventė būtų įsimintina ir sklandi:

1 variantas – Jūsų laukia šešiavietis namelis + 1 keturviečiai kambariai. Pasiūlymas skirtas iki 10 asmenų kompanijai. Kaina 1 nakvynės – 339EUR, 2 nakvynių – 599EUR. Gimtadienio proga Vila Ūla jums padovanos kubilo malonumus. Pasiūlymas negalioja šventinėmis dienomis.

2 variantas – šešiavietis namelis su kubilu + 2 keturviečiai kambariai. Pasiūlymas skirtas iki 14 asmenų kompanijai. Kaina 1 nakvynės – 399EUR, 2 nakvynių – 699EUR. Gimtadienio proga Vila Ūla jums padovanos kubilo malonumus. Pasiūlymas negalioja šventinėmis dienomis.

3 variantas – vilos nuoma 25-40 asmenų grupei. Švenčiant gimtadienį ar įmonės šventę kaina vienai nakvynei tik 1400 EUR , taikoma 10% nuolaida maistui, o kad švęsti būtų dar smagiau, karštas kubilas – Jums dovanų! Pasiūlymas negalioja šventinėmis dienomis.

Pasiūlymai galioja nuo 09.30 iki 05.31 (negalioja birželį-rugpjūtį)


Atgal | Į viršų