Vestuvės

Vila Ūla –ideali vieta ir vila vestuvėms. Jūsų svečiai gali mėgautis ramybe, grynu oru ir nuostabia gamta.

Banketinė salė talpina iki 30 žmonių. Joje sumontuota moderni garso bei vaizdo įranga užtikrins sklandžią renginio eigą.

Profesionalus „Vilos Ūlos“ personalas kiek galėdamas prisidės prie Jūsų šventės organizavimo:

  • Padėsime suderinti šventinį meniu: šaltus užkandžius, karštus patiekalus. Pagal jūsų skonį patieksime patiekalus alaus bei vyno stalui ar saldžias vaišes.
  • Standartiškai dekoruosime pokylių salę,  jaunavedžių kambarį bei kitas patalpas;
  • Organizuosime aptarnaujantį personalą;
  • Pasirūpinsime svečių apgyvendinimu, automobilių laikymu stovėjimo aikštelėje;
  • Antrąją pokylio dieną pakviesime į pirtis ir kubilus ant ežero kranto, kur galėsite pailsėti ir aptarti šventės įspūdžius. Pirties ir kubilo malonumai padės atsigauti po siautulingo šventimo…

Vila Ūla – puiki vila vestuvėms

Vila Ūla banketinė salė

vestuvės kaimo turizmo sodyboje

Šventės vieta: geriau rinktis restoraną ar kaimo turizmo sodybą?

Ar teko kada organizuoti didelį renginį ar šventę? Jei taip, tuomet tikrai žinote, koks atsakingas ir nelengvas darbas yra tinkamos vietos paieška. O alternatyvų rinkoje yra nemažai: restoranai, kavinės, viešbučiai, vilos, kaimo turizmo sodybos ir kt. Rinkdamiesi dažniausiai atsižvelgiame į tokius kriterijus kaip kaina, renginio ar šventės tipas, dalyvių skaičius, šventės trukmė, kiti poreikiai ir kt. Tačiau taip pat reikia įvertinti ir vietos teikiamus privalumus bei jos turimus trūkumus.

Toliau apžvelgsime, kodėl kaimo turizmo sodyba, vila Jūsų šventei yra geresnis pasirinkimas nei restoranas. Tik pirma norėtume paminėti, kad išgirdus „kaimo turizmo sodyba“ daugeliui kyla asociacijos su senoviška kaimo sodyba, nepatogiu privažiavimu kaimo keliukais, patogumų stoka ir pan. Tačiau šiandieninės kaimo turizmo sodybos, nuomojamos pobūviams, šventėms, renginiams, gali pasigirti puikiu dizainu, moderniais baldais, komfortiškumu, patogumu, jaukumu ir visais reikiamais bei papildomais patogumais. Daugelyje jų įrengtos patogios ir erdvios konferencijų salės, baseinai, didelės salės pobūviams, jaukūs ir patogūs miegamieji ir kt.

Taigi, kokie kaimo turizmo sodybos pranašumai prieš restoraną?

1) Apgyvendinimas. Restorane nebus galimybių pernakvoti šventės dalyviams, o daugelyje sodybų tokia galimybė suteikiama. Jei švenčiamos, pavyzdžiui, vestuvės, gimtadienis ar kita šventė, tai nakvynės galimybė yra didelis privalumas.

2) Maisto pasirinkimas. Šventei nusprendę pasirinkti restoraną, Jūs turėsite užsakyti ir to restorano maistą. Tačiau ką daryti tokiu atveju, jei restorano aplinka Jums itin patinka, tačiau štai virtuvė – nelabai? Arba jei patinkančiame restorane per brangu, o tame, kur maisto kaina Jums tinka, nežavi aplinka? Štai pasirinkę sodybą, Jūs galėsite varijuoti. Sodybose, kuriose teikiama maitinimo paslauga, galėsite laisviau koreguoti meniu pagal savo poreikius nei restorane, kur meniu patvirtintas ir nekeičiamas. Taip pat sodybose, kuriose maitinimo paslauga neteikiama, Jūs galite užsakyti maistą iš labiausiai patinkančio tiekėjo.

3) Aplinka. Kaimo turizmo sodyboje aplinka įvairialypė ir labai dėkinga fotosesijai, kas labai aktualu, jei švenčiate vestuves, krikštynas, gimtadienį ir pan. Restorane galimybių padaryti įvairesnių kadrų turėsite ženkliai mažiau. Kaimo turizmo sodyboje rasite puikių vietų fotosesijai bet kuriuo metų laiku. Šiltuoju metų laiku, ypač jei sodyba ant ežero kranto, galėsite pozuoti šalia vandens, gal pasiirstyti valtele. Rudenį kaimo turizmo sodybų aplinka tiesiog tampa stebuklinga: geltona, žalia, auksinė, purpurinė – visos rudens spalvos idealiai papuoš fotografijas. Žiemą fotosesijai panaudokite ryškių, pavyzdžiui, raudonų akcentų ir nuotraukos bus įspūdingos.

4) Privatumas. Kaimo turizmo sodyboje privatumo ženkliai daugiau, nei miesto centre įsikūrusiame restorane. Be to, Jūsų neribos muzikos garsumui keliami reikalavimai, netrikdys praeivių žvilgsniai.

Taigi, tai tik keli esminiai aspektai, kodėl šventėms geriau rinktis kaimo turizmo sodybas, vilas, nei restoranus. Savo šventei pasirinkite tai, kas teikia daugiau privalumų, laisvės ir papildomų patogumų!

Straipsnio autorius: Vestuvių fotografas


Atgal | Į viršų