Nuotolinis darbas

Pabėgimas į gamtą – viena geriausių idėjų! Tad kodėl to nepadarius darbo dienomis ir praleisti kūrybinę, darbingą savaitę gamtos apsuptyje?

Šiuolaikinė darbo rinka darosi vis lankstesnė ir didžioji specialistų dauguma gali laisvai dirbti iš bet kurio pasaulio krašto. ,,Vila Ūla‘‘ kviečia Jus pasinaudoti puikiais pasiūlymais, skirtais nuotoliniu būdu dirbantiems.

Siūlome Jums gerą internetą, bei patogų apgyvendinimą. Laisvu metu praleisite laiką gamtoje, plaukiokite valtimis, važinėkite dviračiais, motoroleriu ar keturračiu (už papildomą kainą), žvejokite, žaiskite stalo tenisą ar biliardą ar tiesiog vaikščiokite gamtoje (Dzūkijos miškuose) ir taip atsikvėpkite nuo sunkių darbų.

O apsistojus ilgesniam laikui gausite specialų pasiūlymą:

1 variantas – dvivietis kambarys penkioms naktims nuo sekmadienio iki penktadienio vienam asmeniui tik už 139 EUR, o kambaryje apsistojus dviese kambario kaina tik 169 EUR.

2 variantas – dvivietis kambarys septynioms naktims tik už 199 EUR vienam asmeniui arba 249 EUR dviem asmenims.

Taip pat, galime pasiūlyti ir maitinimo paslaugas, nereikės sukti galvos dėl maisto ruošimo:

Pusryčiai pasirenkant iš meniu – 6,5eur 1asm; 12eur 2asm.

Kambariuose rasite viską kas reikalinga Jūsų viešnagės metu (patalynė, rankšluosčiai, mini virtuvėlė su indais, TV, dušas, WC, internetas ir pan…)

Pasiūlymai galioja nuo 2023 10 01 iki 2024 04 30


Atgal | Į viršų