Apgyvendinimas

Tai vieta, kurioje iš naujo atrasite ramybę. Vila Ūla – tai puikus pasirinkimas Jūsų atostogoms su šeima ar draugais, kurioje švarus oras, ramybė ir gamtos garsai!

Vila Ūla gali jums pasiūlyti apgyvendinimo įvairovę pagal jūsų poreikius. Pačioje viloje yra 13 kambarių (dviviečiai, triviečiai, keturviečiai, penkiaviečiai).

Turime šešiavietį namelį – apartamentus su terasa, kurioje galėsite mėgautis kubilo malonumais.

Romantikos ieškančioms porelėms pristatome naujieną Lietuvoje – privatus lieptas su Oasis Dome nakvynei ant vandens! Nuostabus lietuvių architekto Vytauto Puzero kūrinys Oasis dome jau Viloje Ūloje. Tinkamas naudoti bet kokiomis oro sąlygomis, nes yra grindinis šildymas. Lieptas įrengtas atokiau, todėl privatumas garantuotas. Išbandykite!

Kiekvienoje apgyvendinimo vietoje rasite virtuvę su reikiama buitine technika, dušą, WC, televiziją ir bevielį internetą.

Kad svečiai galėtų mėgautis viešnage pas mus, mes esame parengę daugybę aktyvių veiklų, todėl praleistas laikas Viloje ne tik neprailgs, bet ir ilgam įsimins. O vaikai galės kurti savo vėjavaikiškas nuotykių istorijas gamtos apsuptyje.

Vila Ūlos poilsiautojai nemokamai gali savo jėgas išbandyti žaisdami biliardą, stalo tenisą, petankę, krepšinį ar pliažo tinklinį. Taip pat dviračiai, valtys,  meškerės, grilius – viešnagės metu yra visiškai nemokami.

Nuo apgyvendinimo vietos iki ežero kranto – vos keli žingsniai. Todėl galėsite ne tik ramiai ilsėtis, bet ir leisti sau ir savo vaikams pasimėgauti vandens malonumais.


Atgal | Į viršų