Apie mus

Ieškote netradicinio ir išskirtinio poilsio? Norite aktyviai bei turiningai praleisti šeimos atostogas, o gal tiesiog trumpam pabėgti nuo miesto šurmulio į unikalų gamtos kampelį? Tuomet ši vieta būtent Jums! 3* klasės viešbutisVila Ūla laukia poilsiautojų visus metus

3* viešbutis – Vila Ūla šiltuoju sezono metu padės iš naujo atrasti Dzūkijos kraštą ir pasimėgauti išskirtiniu gamtos prieglobsčiu važinėjant dviračiais, motoroleriu ar keturračiu specialiai tam įrengtais takais; plaukiant baidarėmis Merkiu, Ūla, Varėne ar Grūda. Viešbučio teritorijoje yra įrengta vaikų žaidimų aikštelė bei treniruoklių zona, kurioje ištvermę galės išmėginti ne tik mažieji svečiai, bet ir patyrę sportininkai. Poilsį ir viešnagę paįvairinti taip pat galėsite žvejojant, žaidžiant tinklinį, krepšinį, stalo tenisą, biliardą, petankę ar kitus žaidimus. Ežero zonoje pasiūlysime vandens dviračius, valtis, baidares bei irklentes – atrasti ir ištyrinėti Burokaraisčio ežero didybę!

Rudens sezono metu, kaip ir visas Dzūkijos kraštas, pakviesime apsilankyti tradicinėje Grybų šventėje. Šaltuoju periodu lauksime apsistojant privačiuose nameliuose ant ežero kranto, kuriuose iškūrensime tradicinę sauną ir paruošime kubilą su masažinėmis srovėmis. Nepraleiskite progos pasinaudoti pirties malonumais su pirtininko paslaugomis bei išsimaudyti eketėje! Žiemos metu viešbutyje taip pat organizuojame privačius bei įmonių vakarėlius, kuriuose pasirūpinsime įvairiomis pramogomis bei maitinimu. 

Jeigu atsibodo kasdienybė darbo vietoje ar namuose – pasiūlysime perkelti savo ofisą į mūsų viešbutį, kur galėsite suderinti darbą ir poilsį! Patogi konferencijų salė, itin spartus internetas ir ežero vaizdas per kambario langą – efektyvaus ir produktyvaus darbo garantas! 

Pirmas įrašas

Atostogos ant ežero kranto

3* viešbutisVila Ūla – tai prieš daugiau nei dešimtmetį įkurta gamtos oazė, įsikūrusi pačioje Dzūkijos širdyje ant mūsų regiono pasididžiavimo – smaragdinio Burokaraisčio ežero kranto. Tai tobula vieta, kurioje galima derinti aktyvų laisvalaikį su sielą atgaivinančiu poilsiu. Savo svečiams siūlome apsistoti dviejų tipų pastatuose – atskiruose nameliuose ant ežero kranto bei viešbutyje esančiuose kambariuose, įrengtuose derinant šiuolaikišką interjerą ir žaliuojančią Dzūkijos gamtą, suprojektuotuose siekiant užtikrinti maksimalų komfortą. Pro viešbučio kambarių langus atsiveria nuostabus miško bei ežero kraštovaizdis. Šalia viešbučio įrengta saugi automobilių stovėjimo aikštelė, pavėsinės bei poilsio zonos, kuriose galėsite atsipūsti po kelionės nuovargio ar ramiai pavakaroti su draugais.

Ieškantys ramybės kartu su šeima bei draugais dienas galės leisti ant beveik 3 kilometrų ilgio, „L“ raidės formos smaragdo spalvos ežero kranto. Turėsite galimybę ir pažvejoti, ir tingiai pagulėti gultuose mėgaujantis saulės voniomis, ir paskaityti mėgstamą knygą. 3* viešbutisVila Ūla Jums paliks neišdildomus prisiminimus, padės pamiršti visus rūpesčius ir pasinerti į gamtos ramybę.

Nuo turistinių žygių iki krepšinio turnyrų

Mėgstantys aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą galės išbandyti plaukiojimą valtimis, vandens dviračiais, irklentėmis, baidarėmis, dalyvauti organizuojamuose krepšinio turnyruose, sužaisti biliardo ar stalo teniso partiją. Vila Ūla apsupta įstabaus grožio miškų – juose galėsite prisirinkti dzūkiškų uogų, grybų ar kitų miško gėrybių. Dviračių sporto gerbėjams ir visiems, norintiems geriau pažinti Dzūkijos kraštą, pasiūlysime pasinaudoti mūsų sudarytu maršrutų žemėlapiu ir pasirinkus tam tikros distancijos trasą pasivažinėti miško takeliais, kurie yra sužymėti specialiais ženklais. Poilsiautojai dviračiais gali naudotis NEMOKAMAI.

(Vila Ūla dviračių trasos)


Atgal | Į viršų