Šventės

Šventės – tai įsimintiniausios jūsų akimirkos, kuri visų atmintyje išlieka ilgai.

„Vila Ūla“ – tai vieta, norintiems pabūti gamtoje, ežero ir miškų apsuptyje, neatsisakant aukščiausios klasės patogumų ir komforto. Mūsų vila puikiai tiks net patiems reikliausiems klientams, ieškantiems, kur švęsti ne tik gimtadienius, bendradarbių susitikimus, bet ir vestuves, vaikų krikštynas bei kitas šventes. Net patys sudėtingiausi sprendimai ir idėjos – mums ne kliūtis. Su malonumu jas įgyvendinsime ir išpildysime Jūsų lūkesčius.

Mes ne tik paruošime patalpas ir lauko erdves Jūsų atvykimui – mes taip pat galime atsižvelgdami į Jūsų poreikius įgyvendinti išskirtines Jūsų idėjas. Jus ir Jūsų svečius visada pasitinkame ir išlydime su šypsena ir džiaugiamės, kada sugrįžtate.

Pasiūlymai, kad šventė būtų įsimintina ir sklandi:

1 variantas – šventė arba poilsis namelyje: dvi naktys, 8 asmenų kompanijai su kubilu 1 kartą tik už 300EUR, o apsistojus vienai nakvynei kaina tik 200EUR. Gimtadienio proga ,,Vila Ūla‘‘ Jums dovanoja skaniausią Dzūkijos šašlyką!!! Pasiūlymas negalioja šventinėmis dienomis.

2 variantas – keturvietis pirties namelis su kubilu + 3 keturviečiai kambariai. Pasiūlymas skirtas iki 16 asmenų kompanijai – dvi naktys tik už 669EUR.  Apsistojus vienai nakvynei kaina tik 375EUR. Gimtadienio proga Vila Ūla Jums dovanoja skaniausią Dzūkijos šašlyką ir apsilankymą pirtyje. Pasiūlymas negalioja šventinėmis dienomis.

3 variantas – vilos nuoma 25-50 asmenų grupei. Švenčiant gimtadienį ar įmonės šventę kaina vienai nakvynei tik 990EUR , taikoma 10% nuolaida maistui, o kad švęsti būtų dar smagiau, karštas kubilas – Jums dovanų! Pasiūlymas negalioja šventinėmis dienomis.

4 variantas – skirtas lankytojams apsistojusiems viešbutyje, dviviečiuose ar keturviečiuose kambariuose. Dvivietis kambarys vienai nakvynei su pirti tik 59EUR. Keturvietis kambarys vienai nakvynei su pirti tik 99EUR. Pasiūlymas galioja tik darbo dienomis VII-IV.

Pasiūlymai galioja iki 2022 04 30,


Atgal | Į viršų